Címlap » Velünk történt » 2015

Szekeres Adrienn és Kiss Gábor különleges ajándéka a "Fészeknek"

2015 november 18.-án délelőtt 10 órakor a Játékszín kávézójába hívott bennünket Szekeres Adrien és férje Kiss Gábor. Az esemény apropója egy Bakelit lemez keresztelő volt. A "Keresztapa": Németh Kristóf, a "Keresztanya": Szulák Andrea, kézjegyükkel is ellátták a lemezeket. A lemez kereskedelmi forgalomba nem kerülő - bakelit lemez, amely egy szimbólum, a minőség, maradandóság szimbóluma. 10 példányban készült amelyből egyet a Fészek Gyermekvédő Egyesületnek ajándékoztak. Adrien és Gábor októberben az Egyesület által szervezett Jótékonysági futásán is velünk voltak és az Átmeneti Gyermekotthont is meglátogatták idén tavasszal.
Kedves Adrien és Gábor! Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy gondoltatok ránk.

Biri Imre
programasszisztens