Segíts, hogy segíthessünk!

Kedves Látogatónk!

A Fészek Gyermekvédő Egyesület 25 éve segíti a bajba került gyerekeket Magyarországon.
Érdi átmeneti gyermekotthonába befogadja, gondozza a veszélybe került gyerekeket.
Segíti, támogatja a krízishelyzetben lévő családokat.
Országos nevelőszülői hálózatában közel 400 gyermek talált befogadó, szerető családra.
Hosszútávú célunk "gyökereket és szárnyakat adni..."

Most azoknak a krízishelyzetbe került, elhanyagolt, vagy éppen bántalmazott gyermekeknek a nevében kérjük a figyelmét, akik a Fészek Gyermekvédő Egyesült  gondoskodásába kerültek. Nekik ugyanis sokkal több törődésre, figyelemre és külső segítségre van szükségük ahhoz, hogy ugyanazokat az eredményeket érjék el, mint más, saját családjukban felnövekvő társaik. Hogy az elszenvedett hátrányokat enyhíteni tudjuk, hogy megadhassuk mindazt a támogatást, amit megérdemelnek, nagy szükség van az ÖN SEGÍTSÉGÉRE IS!

Amennyiben BANKI UTALÁSsal támogatna bennünket:
Számlatulajdonos: Fészek Gyermekvédő Egyesület
Bankszámlaszám (OTP): 11742111-20027928
Közlemény: Adomány

Amennyiben adományáról szeretné, hogy adományigazolást állítsunk ki, kérjük, ezt külön jelezze a hellsz@feszekegyesulet.hu e-mailcímen, mely levélben megadja cége vagy magánvállalkozása pontos nevét, székhelyét, adószámát és a befizetett összeget melyről az igazolást kéri kiállítani.

Az Ön támogatása sokat  számít nekünk: talán egy feledhetetlen kirándulást, vagy egy szép ajándékot, de lehet, hogy fejlesztő játékokat, vagy jobb tanulmányi eredményeket, esetleg önbizalmat és esélyt adhat egy boldogabb, sikeresebb felnőttkorra.

"A szív jósága olyan, mint a nap melege: életet ad. Csak a jóság, a szeretet maradandó."
/Henryk Sienkiewicz/

Ha egyéb elképzelése van a támogatásra, kérem keressen bizalommal:
Nyitrai-Hell Szilvia
Adomány-, és projektvezető