Jelenlegi hely

Címlap

Munkatársaink

 

VEZETŐSÉG

 

Csipák Péterné Irénke

elnök

info@feszekegyesulet.hu

 

 

Sebestyénné Nagy Viktória

elnökhelyettes,

ügyviteli csoportvezető

sebestyenv@feszekegyesulet.hu

 

 

Báló Ottília

igazgató,

szakmai vezető

baloo@feszekegyesulet.hu

 

 

Nyitrai-Hell Szilvia

titkár

hellsz@feszekegyesulet.hu

 

 

Katonáné Újszászi Katalin

elnökségi tag

 

 

Vereszkiné Deményi Virág

elnökségi tag

vereszkiv@feszekegyesulet.hu

 

 

Horváth Katalin

ellenőrző bizottság elnöke

info@feszekegyesulet.hu

 

 

Vincze Dezsőné Danica

tiszteletbeli elnök

 

 

 

 

 

GYERMEKEK ÁTMENETI OTTHONA

 

 

 

Kisnémet Dávidné, Irma

otthonvezető

kisnemeti@feszekegyesulet.hu

 

 

 

 

Csontos Éva

pszichológiaitanácsadó

csontose@feszekegyesulet.hu

 

 

Kalteneckerné Hakkel Terézia

családgondozó

kalteneckert@feszekegyesulet.hu

 

 

Vida Katalin

nevelő

vidak@feszekegyesulet.hu

 

 

Biriné Bócsi Anikó

gyermekvédelmi asszisztens

biria@feszekegyesulet.hu

 

 

Bagléné Fürst Ilona

gyermekfelügyelő

baglei@feszekegyesulet.hu

 

 

Erki Éva

gyermekfelügyelő

erkie@feszekegyesulet.hu

 

 

 

 

Szász Ferenc

gyermekfelügyelő

szaszf@feszekegyesulet.hu

 

 

 

 

 

NEVELŐSZÜLŐI ÉS HELYETTES SZÜLŐI HÁLÓZAT

 

Báló Ottília

igazgató

szakmai vezető

baloo@feszekegyesulet.hu

 

 

Rádiné Festő-Hegedűs Terézia

nevelőszülői tanácsadó

csoportvezető

radit@feszekegyesulet.hu

 

 

Szinatkasz Sztavroszné

nevelőszülői tanácsadó

csoportvezető

szinatkasza@feszekegyesulet.hu

 

 

Csáki Alexandra

irodai adminisztrátor

csakia@feszekegyesulet.hu

 

 

Gulyásné Herédi Erika

nevelőszülői tanácsadó

gulyase@feszekegyesulet.hu

 

 

Gyimesi Eszter

nevelőszülői tanácsadó

gyimesie@feszekegyesulet.hu

 

 

Inoka-Bogdán Mónika

gyermekvédelmi ügyintéző

bogdanm@feszekegyesulet.hu

 

 

 

Mucha Judit

nevelőszülői tanácsadó

muchaj@feszekegyesulet.hu

 

 

 

Nagy Erzsébet

nevelőszülői tanácsadó

nagye@feszekegyesulet.hu

 

 

Rácz Mária

nevelőszülői tanácsadó

raczm@feszekegyesulet.hu

 

 

Szabó Regina

nevelőszülői tanácsadó

szabor@feszekegyesulet.hu

 

 

Székely Márta

nevelőszülői tanácsadó

szekelym@feszekegyesulet.hu

 

 

Tóth Csaba

nevelőszülői tanácsadó

tothcs@feszekegyesulet.hu

 

 

Utasiné Salamon Enikó

nevelőszülői tanácsadó

utasie@feszekegyesulet.hu

 

 

 

Vereszkiné Deményi Virág

nevelőszülői tanácsadó

vereszkiv@feszekegyesulet.hu

 

 

 

ÜGYVITELI CSOPORT

 

Sebestyénné Nagy Viktória

ügyviteli csoportvezető

sebestyenv@feszekegyesulet.hu

 

 

Ábel Lívia

pénzügyi munkatárs

abell@feszekegyesulet.hu

 

 

Baloginé Baróczi Zsuzsanna

pénzügyi munkatárs

balogizs@feszekegyesulet.hu

 

 

Biri Imre

program asszisztens

birii@feszekegyesulet.hu

 

 

Brunecker Réka

irodai adminisztrátor

bruneckerr@feszekegyesulet.hu

 

 

Kelemen Mária

gyermekvédelmi ügyintéző

kelemenm@feszekegyesulet.hu

 

 

Molnár Natália

ügyviteli munkatárs

molnarn@feszekegyesulet.hu

 

 

Nyitrai-Hell Szilvia

kommunikációs vezető

hellsz@feszekegyesulet.hu

 

 

Vitayné Molnár Éva

személyügyi munkatárs

vitaye@feszekegyesulet.hu

 

Kapcsolat

Fészek Gyermekvédő Egyesület

Székhely:

2030 Érd, Karolina u. 3.
Tel/fax: 0623/375-843
Mobil: 0670/382-6484
www.feszekegyesulet.hu
info@feszekegyesulet.hu

Bankszámlaszám:
11742111-20027928
Adószám:
18663664-1-13

Telephelyek:
2030 Érd, Alsó u. 52.
1105 Budapest, Mádi u. 15.
6060 Tiszakécske, Déryné u. 14.
2740 Abony, Bethlen Gábor u. 2.
 

Támogatások

3. Jótékonysági Futás

Videó a  "Jótékonysági futás a Fészek Gyermekek Átmeneti Otthona javára 2017." - eseményéről

Belépés