Címlap » Velünk történt » 2015

Mosolyfestők a Fészek Gyermekek Átmeneti Otthonában

A krízisbe került gyerekeknek otthont adó érdi gyermekek átmeneti otthonába 2015. június 26-án érkezett három lelkes önkéntes a Mosolyfestők Alapítványtól, akik egész napos kemény munkával vidámmá, gyermekbaráttá varázsolták intézményünk bejáratát. Évek óta titkos álmunk ez, hogy amikor ide nehéz helyzetben, válságban belép valaki mosolyt csaljunk az arcára. Mindezt a bejárati ajtónk körüli mesés dekorációval képzeltük el.

Azt sejtettük, hogy szép lesz, de hogy ennyire csodás, derűs arra nem gondoltunk! El vagyunk ragadtatva! Hálásan köszönjük Nógrádi-Molnár Kingának a Mosolyfestők Alapítvány megalapítójának és a tervek készítőjének! Balog Fruzsinak, Szuszékos Eszternek és Tihanyi Noéminek, a szorgos és lelkes önkéntes művészeknek!

A MŰ

A CSAPAT