KÖZLEMÉNY

Kedves Tagtársak!

A Fészek Gyermekvédő Egyesület Jelölő Bizottsága az elnök, az elnökhelyettes, a titkár és elnökség további két tagja, a felügyelőbizottság három tagja, valamint az igazgató  2019. november 30. napján tartandó, négy évre szóló megválasztására az alábbiakban teszi közzé a jelölésre vonatkozó tudnivalókat.

A megválasztásra kerülő fenti tisztségviselőkre a Fészek Gyermekvédő Egyesület bármely tagja javasolhat jelöltet.

A jelölési határidő: 2019. szeptember 30. napja.

A jelölés írásban, a jelölési határidő lejártáig a Jelölő Bizottság bármely tagjának személyesen átadva,

vagy

a jelölési határidő lejártáig feladott ajánlott levél útján, a következő postacímre küldve: Fészek Gyermekvédő Egyesület Jelölő Bizottsága, 2030 Érd, Karolina utca 3.

tehető meg.

A jelölésre felhasználható a mellékelt minta, melyet ide kattintva tud letölteni; de más, azonos adattartalmú levélben is lehet jelölni.  Egy személy egy tisztségre több jelöltet is javasolhat, de az a jelölés is érvényes, amely nem tartalmaz minden tisztségre jelöltet.

A jelölést kapott személyt a jelölésről a jelölő bizottság haladéktalanul tájékoztatja. A jelöltnek a jelölési határidő lejártát követően 14 napon belül nyilatkoznia kell a jelölés elfogadásáról. Amennyiben a jelölt ezen határidőn belül nem nyilatkozik, a jelölés el nem fogadottnak tekintendő. Egy jelölt - az Egyesület elnöke tisztség kivételével - több tisztségre nem fogadhat el jelölést.

A  jelölő bizottság a jelölést elfogadott jelöltek személyéről az Egyesület internetes honlapján közzétéve, megfelelő időben tájékoztatja az Egyesület tagságát. A jelölő bizottság biztosítja, hogy a jelölt bemutatkozó anyaga a tagság számára az Egyesület székhelyén megismerhető legyen.

A jelölést elfogadó személyek közül a közgyűlés választja meg a fentiekben megjelölt tisztségviselőket.

Érd, 2019. június 12.

Üdvözlettel:

Kisnémet Dávidné                 Vitainé Molnár Éva                  Kelemen Mária

a Fészek Gyermekvédő Egyesület Jelölő Bizottságának tagjai