Címlap » Velünk történt » 2014

Jótékonysági rendezvény

Esztergom 2014. április 5.

Családias program keretében rendezték meg a Fészek Gyermekvédő Egyesület javára  Esztergomban a zenés, táncos, műsoros jótékonysági  estet.
A hangulatos pincehelyiségben ki-ki a maga módján és lehetőségei szerint hozott tombolatárgyakat, ételt, italt. A Fészek két családja külön műsorral lepte meg a vendégeket. Nagy Antalné Rozika gyerekei házi hangversenyt tartottak. A tangóharmonika-trió tagjai: Anita, István és Lali voltak.
A jó hangulatban sikerült felkelteni az érdeklődést a jövőre vonatkozóan is. Barátságok szövődtek, illetve meghívást kaptunk a húsvét hétfői nagy esztergomi rendezvényre is, ahol nemcsak vendégei, hanem résztvevői is leszünk az eseményeknek. Újra szerepelnek a muzsikusaink és egy külön Fészek játszóház várja majd gyerekeket, akiknek mi rendezzük a kézműves és ügyességi programot.