Címlap » Velünk történt » 2013

Beszámoló a GYÖNGYSZEMEINK Amatőr Művészeti Kiállítás megnyitójáról

Gyermekrajz, fotó és sportteljesítményről szóló kiállítás nyílt Tiszakécskén az Arany János Művelődési Központban 2013. május 18.-án délután 16 órakor a FÉSZEK Gyermekvédő Egyesület nevelőszülőinél gyermekvédelmi gondoskodásban élő, tehetséges gyermekek alkotásaiból, sport eredményeiből.
Vannak kiemelkedően színvonalas grafikák, fotók, több gyermek éremgyűjteménye került megörökítésre, amely mögött kitartó, kemény munka van, atlétikában: Hanák Zoltán, Rácz Dezső, úszásban: Kohon Dzsenifer, Németh István.
A megnyitón Lakatos Anita, Palásti István és Demeter Melinda mondott verset, majd levetítésre került a pszicho-dráma csoport életéből egy játékfelvétel.

Az alkotás öröme - Művészet - Guba Szilvia írása

Képek a  megnytóról

Meghívó

GYÖNGYSZEMEINK

Amatőr Művészeti Kiállítás nyílik Tiszakécskén az Arany János Művelődési Központ emeleti Klub termében,

2013. május 18.-án 16 órakor

a FÉSZEK Gyermekvédő Egyesület nevelőszülőinél élő

gyermekek alkotásaiból!

Kiállítók:

Guba Szilvia – grafika és fotó

Schors Alexandra – színes ceruzarajz

Schors Krisztina – ceruzarajz

Bori Mária – főzősarok szerkesztés

Rózsa Regina – színes ceruzarajz

Lakatos Anita – színes ceruzarajz,

Lakatos Cintia – színes ceruzarajz

Barkóczi Viktória – színes ceruzarajz

Demeter Krisztián – színes ceruzarajz

Buda Andrea – színes ceruzarajz

Gerdai Márk – színes ceruzarajz                          Németh Alexandra – színes ceruzarajz

Katona Krisztina – színes ceruzarajz                   Demeter Melinda – színes ceruzarajz,

Soltész Norbert – színes ceruzarajz                       Szabó Ivett – színes ceruzarajz

Kiváló sportolóink fotókon érmeikkel láthatók:

Németh István (atlétika), Kohon Dzsenifer (úszás), Hanák Zoltán (atlétika), Rácz Dorottya (atlétika), Rácz Dezső (atlétika), Virág Viktória (tánc), Virágh Richárd (birkózás)

A kiállítás megnyitóján fellépnek: Lakatos Anita (11éves-vers) Vadászi Ádám  (14 éves) és Vadászi Mónika (17 éves – rap és tánc), Demeter Melinda (14 éves saját vers)

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

a FÉSZEK Gyermekvédő Egyesület alkotó Gyermekei

A kiállítás 2013. május 18. és június 1. között látogatható!