Beszámoló a Fészek Gyermekvédő Egyesület "Virtuális" Jótékonysági Futásáról

Fantasztikus érzés megtapasztalni, hogy ilyen sokan összefogtak és megmozdultak a Fészek Gyermekvédő Egyesület által meghirdetett virtuális futásán, a bajba került gyermekekért!

Nagyon nehéz nap mint nap sok ártatlan gyermek szemébe nézni, hallani olyan sorsokról, melyet senkinek nem kívánnánk – nem egy gyermeknek. Vigasztalni krízishelyzetbe került családokat és gyermekeket és nehéz szívvel elfogadni, hogy nincs varázspálcánk, mellyel megváltoztathatunk múltat, jelent vagy jövőt.

Ma boldogságtól átitatott lélekkel nyugtáztuk, hogy a Világon nem csak rossz dolgok történnek, hanem nagyon-nagyon sok JÓ EMBER él körülöttünk, akik adományukkal, futásukkal, kedves szavaikkal kicsit megkönnyíthetik a hétköznapjainkat!

A Fészek „Virtuális” Jótékonysági Futásán 2020.09.20 – 10.04. közti időszakban több, mint 200 regisztrált futó és számtalan regisztráció nélküli anyagi támogatás és kedves üzenet érkezett. A felhívásunkra 53 településről érkezett regisztráció. Futottak értünk országhatáron kívül is: Németországban, Hollandiában, Finnországban, Brüsszelben és legtávolabb New Yorkban!

1790 km a regisztrált futók által megtett út És 1.212.604.- Ft gyűlt össze!

Ez óriási segítséget jelent a krízisotthon számára: az érdi átmeneti gyermekotthonban lakó gyermekek és a bajban segítséget kérő családok étkezését fogjuk belőle finanszírozni.

Hálás szívvel köszönjük Nektek:

#pirosbefem

Wolf Szilvia - BioFitt

Zsigmond Árpád - Jka Garyokaku Dojo

Zsuzsmi és Kukc

És mindazoknak, akik nem kérték ugyan a nevük közzétételét, de velünk voltak, értünk futottak!!!

Volt cég, aki „csapatépítő” jelleggel kapcsolódott be kollektívájával a futásba, az Érdi Médiacentrum munkatársai álltak mellénk. Érd Város polgármestere futott értünk. Sportegyesületek csatlakoztak és volt gondozottunk családja is felhúzta a sportcipőt.

A Marianum Iskola 9.a osztálya, osztályfőnökével az élen egy csapatként állt az ügyünk mellé és mintát mutatva a jövő nemzedékének futottak együtt és támogatták a Fészek Gyermekvédő Egyesületet.

Nagyon szépen köszönjük, hogy ilyen sokan a jó ügyünk mellé álltak, hogy támogatták a Fészek Gyermekvédő Egyesület Átmeneti Gyermekotthonát, hogy futottak, mozogtak értünk!

Őszinte megbecsüléssel:

a Fészek Gyermekvédő Egyesület minden munkatársa nevében: Nyitrai-Hell Szilvi és Biri Imi szervezők

IBAN: HU54 11742111-20027928-