Jelenlegi hely

Címlap

4. Fészek Családi Nap

A Fészek Gyermekvédő Egyesület 2019. május 12.-én, vasárnap tartotta Családi Napját a Tápiószentmártoni Kincsem Lovasparkban. Az időjárás kedvezett nekünk, így egy csodálatos, napsütéses napot tölthettünk együtt közel ötszázan ezen a fantasztikus helyen. Kicsik és nagyok találhattak számukra izgalmas, érdekes programokat: volt baba-birodalom, rodeobika, sport-, és kézműves-foglalkozások, íjászat, ugrálóvár, játszótér, állatpark, minigolf, tenisz, tollas, ping-pong, sétakocsikázás, Kincsem Múzeum; isteni ételek és italok, jókedv és sok jó Ember.

Szabó Diána Réka, a Fészek Gyermekvédő Egyesület nevelőszülői családjában élő fiatal így írt erről a napról:

Lovasnapi élménybeszámoló

Reggel 8-ra érkeztünk meg a célul kitűzött Kincsem Lovasparkba, ahol szeretettel fogadták az ott lévőket. Sok élményekkel gazdagodtunk, az állatok látványátol kezdve a lovas bemutatóig, ahol parádés műsort láthattunk. Ezután következett a nevelőszülők díjazása. Nagy örömmel töltött el minket, hogy a mi édesanyukánk is díjazott volt és részese lehetett ennek a kitüntetésnek. Számos programok voltak biztosítottak, mint pl. : íjászat, lovaglás, ugrálóvár az apróbb talpúaknak, mini golfozás. Mi mindent kipróbáltunk, nagy lelkesedéssel fogadva ezeket a lehetőségeket. Minden család számára hasznos volt ez a nap, hiszen csodás élményekkel gazdagodhattunk!

A 4. Fészek Családi Napon készült fotókat ide kattintva tekintheti meg.

Kapcsolat

Fészek Gyermekvédő Egyesület

Székhely:

2030 Érd, Karolina u. 3.
Tel/fax: 0623/375-843
Mobil: 0670/382-6484
www.feszekegyesulet.hu
info@feszekegyesulet.hu

Bankszámlaszám:
11742111-20027928
Adószám:
18663664-1-13

Telephelyek:
2030 Érd, Alsó u. 52.
1105 Budapest, Mádi u. 15.
6060 Tiszakécske, Déryné u. 14.
2740 Abony, Bethlen Gábor u. 2.
 

Támogatások

3. Jótékonysági Futás

Videó a  "Jótékonysági futás a Fészek Gyermekek Átmeneti Otthona javára 2017." - eseményéről

Belépés