Rekord a jótékonysági futáson

2017. október 7-én immár harmadik alkalommal szerveztünk jótékonysági futást a  „Fészek” Gyermekek Átmeneti Otthona javára. A rendezvény Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának támogatásával valósult meg az idei évben is. Szeretnénk köszönetet mondani T. Mészáros András Polgármester Úrnak, aki a város részéről köszöntőt mondott. Nagyon nagy segítségünkre volt Simó Károly Alpolgármester Úr valamint a város háttérintézményei: Érdi Városfejlesztési és Szolgáltatási Kft., Érd Aréna, Közterület-felügyelet, Érdi Városi Polgárőr Egyesület, Szepes Gyula Művelődési Központ.

Szekeres Adrien énekesnő immár harmadik alkalommal tisztelte meg jelenlétével, köszöntőjével eseményünket.

Nagyon nagy örömünkre elfogadta felkérésünket Rippel Ferenc és Rippel Viktor kilencszeres világrekorder artistaművész testvérpáros és bemutatójukkal emelték rendezvényünk színvonalát.

Schäffer Edina DiJo énekesnő színvonalas előadásával járult hozzá a jó hangulathoz.

Nagy-nagy köszönet illeti a fellépőket akik színvonalas műsorokkal színesítették a napot.

Csere Gáspár - hosszútávfutó, többszörös korosztályos bajnok,
Huzsvay Edit - spartathlonista,
Virág-Erdélyi Zsófia - kétszeres olimpikon maratonfutó.

Aznar-Martinez Izabella vezette Diamond fitness Zumba-csapata,
Johara és Anzsi duója - hastánc,
JP Dance Company - Papp János vezetésével,
Masters SE Akrobatikus Rock And Roll Egyesület táncosai,
Mészáros Gábor B-Cool Dance Team Sportegyesület táncosai,
Zólyomi-Zsirkai Noémi - jóga,
Nagyné Anikó vezetésével az SZTC Táncszakosztály táncosai.

Hálásak vagyunk a BSI érdi futóinak,  a Bartos Team futóinak és a Futók Baráti Köre csapatának, akik nagy számban jelen voltak a programon. Köszönet illeti az Érd környéki, budapesti, budaörsi, tárnoki, tordasi, diósdi, százhalombattai futókat, illetve minden futót aki eljött.

Rendezvényünk sikerét adománnyal támogatták:

Decathlon - Tízpróba Magyarország Kft.,

Héjja Ibolya - Hunrods Kft.,

Soós Pék-Gép Kft.

A rendezvény sikere számokban: 500 résztvevő; mintegy 200 futó; több, mint 570. 000 forint összadomány. (Magánszemélyek és cégek adományaiból.)

Külön szeretnénk köszönetünket kifejezni a Syncreon Technology Hungary Kft-nek a támogatásért.

Reméljük jövőre újra találkozunk!

A képgaléria megtekintéséhez kattintson ide.