Jelenlegi hely

Címlap

Munkatársaink

Csipák Péterné Irénke
elnök

info@feszekegyesulet.hu

Sebestyénné Nagy Viktória
elnökhelyettes, ügyviteli csoportvezető

sebestyenv@feszekegyesulet.hu

Báló Ottília
igazgató, szakmai vezető

baloo@feszekegyesulet.hu

Nyitrai-Hell Szilvia
titkár

hellsz@feszekegyesulet.hu

Horváth Katalin
felügyelőbizottság elnöke

info@feszekegyesulet.hu

Vincze Dezsőné Danica
tiszteletbeli elnök

 

 

GYERMEKEK ÁTMENETI OTTHONA

Kisnémet Dávidné, Irma
  otthonvezető

kisnemeti@feszekegyesulet.hu

Tordai Tünde
családgondozó

tordait@feszekegyesulet.hu

Bagléné Fürst Ilona
gyermekfelügyelő

Bálint Emília
nevelő

balinte@feszekegyesulet.hu

Csontos Éva
pszichológiai
tanácsadó, utógondozó

csontose@feszekegyesulet.hu

Farkas Elvira
gyermekvédelmi asszisztens

 

Fekete Imola
gyermekfelügyelő

Takács Attiláné
gyermekfelügyelő

Vida Katalin
gyermekfelügyelő

 

NEVELŐSZÜLŐI- ÉS HELYETTES SZÜLŐI HÁLÓZAT

Rádiné Festő-Hegedűs Terézia
nevelőszülői tanácsadó,
csoportvezető

radit@feszekegyesulet.hu

Szinatkasz Sztavroszné
nevelőszülői tanácsadó, csoportvezető

szinatkasza@feszekegyesulet.hu

Anka Vincéné
nevelőszülői tanácsadó

ankam@feszekegyesulet.hu

Csáki Alexandra
irodai adminisztrátor

csakia@feszekegyesulet.hu

Gulyásné Herédi Erika
nevelőszülői tanácsadó

gulyase@feszekegyesulet.hu

Gyimesi Eszter
nevelőszülői tanácsadó

gyimesie@feszekegyesulet.hu

 

 

Inoka-Bogdán Mónika
gyermekvédelmi ügyintéző

bogdanm@feszekegyesulet.hu

Mucha Judit
nevelőszülői tanácsadó

muchaj@feszekegyesulet.hu

Nagy Erzsébet
nevelőszülői tanácsadó

nagye@feszekegyesulet.hu

Rácz Mária
nevelőszülői tanácsadó

raczm@feszekegyesulet.hu

Szabó Regina
nevelőszülői tanácsadó

szabor@feszekegyesulet.hu

Tóth Csaba
nevelőszülői tanácsadó

tothcs@feszekegyesulet.hu

Utasiné Salamon Enikó
nevelőszülői tanácsadó

utasie@feszekegyesulet.hu

Vereszkiné Deményi Virág
nevelőszülői tanácsadó

vereszkiv@feszekegyesulet.hu

 

 

ÜGYVITELI CSOPORT

Baloginé Baróczi Zsuzsanna
pénzügyi munkatárs

balogizs@feszekegyesulet.hu

Biri Imre
program asszisztens

birii@feszekegyesulet.hu

Brunecker Réka
irodai adminisztrátor

bruneckerr@feszekegyesulet.hu

Hatala Klaudia
irodai adminisztrátor

hatalak@feszekegyesulet.hu

Kelemen Mária
gyermekvédelmi ügyintéző

kelemenm@feszekegyesulet.hu

Noszmüller Katalin
ügyviteli munkatárs

noszmullerk@feszekegyesulet.hu

Pető Nikolett
irodai adminisztrátor

peton@feszekegyesulet.hu

Vitayné Molnár Éva
személyügyi munkatárs

vitaye@feszekegyesulet.hu

 

 

Kapcsolat

Fészek Gyermekvédő Egyesület

Székhely:

2030 Érd, Karolina u. 3.
Tel/fax: 0623/375-843
Mobil: 0670/382-6484
www.feszekegyesulet.hu
info@feszekegyesulet.hu

Bankszámlaszám:
11742111-20027928
Adószám:
18663664-1-13

Telephelyek:
2030 Érd, Alsó u. 52.
1105 Budapest, Mádi u. 15.
6060 Tiszakécske, Déryné u. 14.
2740 Abony, Bethlen Gábor u. 2.
 

Támogatások

3. Jótékonysági Futás

Videó a  "Jótékonysági futás a Fészek Gyermekek Átmeneti Otthona javára 2017." - eseményéről

 

 

 

Belépés